ETTEVÕTTEST

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!

TEENUSED

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!

HINNAKIRI

Baasteenuse hind kujuneb vastavalt raamatupidamise tekkepõhiste dokumentide mahule ühes kuus

KASULIKUD LINGID

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!
Veebisaidi nullbilanss.ee privaatsuspoliitika
avaleht \ Privaatsuspoliitika

Veebisaidi nullbilanss.ee privaatsuspoliitika

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@nullbilanss.ee.

Mida tähendab käesolev privaatsuspoliitika?

Oleme Homerley OÜ (Raamatupidamisteenused NullBilanss) veebisaidil aadressil www.nullbilanss.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas NullBilanss infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Homerley OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. NullBilanss teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Ostu-ja teenuste tellimuste ning uudiskirja soovijate info. Raamatupidamisteenused NullBilanss võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

Kuidas NullBilanss veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib NullBilanss veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. NullBilanss võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.

Raamatupidamisteenused NullBilanss võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad NullBilanss teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on NullBilanss partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade, teenuste tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Raamatupidamisteenused NullBilanss avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib NullBilanss jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Kasutaja õigused

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid NullBilanss omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

Turvalisus

NullBilanss veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Välised lingid

NullBilanss veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid NullBilanss saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma NullBilanss kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Homerley OÜ veebilehte nõustute NullBilanss privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. NullBilanss jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@nullbilanss.ee

Homerley OÜ
Reg. nr. 12929014
Telefon: +372 55 71 701
E-post: info[ät]nullbilanss.ee
Tallinn, Narva mnt 38A
Võtke ühendust
Teie sõnum on saadetud. Aitäh!
Vormi täitmisel esines vigu. Palun kontrollige ja saatke uuesti.