ETTEVÕTTEST

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!

TEENUSED

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!

HINNAKIRI

Baasteenuse hind kujuneb vastavalt raamatupidamise tekkepõhiste dokumentide mahule ühes kuus

KASULIKUD LINGID

Ettevõte "HOMERLEY" - targad lahendused edukatele inimestele!
Veebisaidi nullbilanss.ee privaatsuspoliitika
avaleht \ Privaatsuspoliitika

Veebisaidi nullbilanss.ee privaatsuspoliitika

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@nullbilanss.ee.

Mida tähendab käesolev privaatsuspoliitika?

Oleme Null Bilanss OÜ (Raamatupidamisteenused NullBilanss) veebisaidil aadressil www.nullbilanss.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Null Bilanss infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Null Bilanss OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Null Bilanss teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Ostu-ja teenuste tellimuste ning uudiskirja soovijate info. Raamatupidamisteenused Null Bilanss võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

Kuidas Null Bilanss veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Null Bilanss veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. Null Bilanss võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.

Raamatupidamisteenused Null Bilanss võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Null Bilanss teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on Null Bilanss partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade, teenuste tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Raamatupidamisteenused Null Bilanss avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib NullBilanss jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Kasutaja õigused

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Null Bilanss omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

Turvalisus

Null Bilanss veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Välised lingid

Null Bilanss veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid Null Bilanss saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma Null Bilanss kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Null Bilanss OÜ veebilehte nõustute NullBilanss privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. Null Bilanss jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@nullbilanss.ee

Null Bilanss OÜ
Reg. nr. 12929014
Telefon: +372 55 71 701
E-post: info[ät]nullbilanss.ee
Tallinn, Katusepapi 4/1
Võtke ühendust
Teie sõnum on saadetud. Aitäh!
Vormi täitmisel esines vigu. Palun kontrollige ja saatke uuesti.